Ми працюємо на ринку, надаючи послуги з виробництва та збирання меблів на замовлення.

Наші професійні та досвідчені дизайнери, проектувальники і збирачі меблів створять для вас зручність і комфорт в приміщенні а також наші меблі завжди будуть радувати вас ексклюзивним зовнішнім виглядом і якістю служби на довгі роки.

Наша компанія закуповує матеріали і фурнітуру для виготовлення меблів у провідних світових брендів, ми гарантуємо якість своїх виробів зібраних з сертифікованих матеріалів. На всі виготовлені меблі під замовлення ми даємо довгострокові гарантії. Багаторічний досвід, індивідуальний підхід до кожного клієнта, якісні дизайнерські меблі за розумними цінами дозволяє нам займати гідне місце в меблевій індустрії.

Ми пропонуємо для своїх клієнтів широкий вибір різних варіантів облаштування свого житла або офісу, а також пропонуємо свої послуги з виготовлення корпусних вбудованих меблів, установка і обслуговування різного типу міжкімнатних перегородок, художні роботи на склі та дзеркалі. Розробляємо ексклюзивні проекти меблів всіх стилів від Класики до Hi-Tech.

About Us 1

Висока якість:

80% наших клієнтів звертаються до нас повторно або за рекомендацією тих, хто вже скористався нашим послугами.

About Us 2

Краща ціна:

Ми є прямим виробником з власними виробничими ресурсами! Наші ціни фіксовані і не містять прихованих додаткових витрат.

About Us 3

Зручна система роботи:

Дизайнер супроводжує Вас від першого дзвінка до моменту установки меблів на об'єкті. Ви завжди знаєте до кого звернутися і отримати консультацію по будь-яких питань.

About Us 4

Дизайн на ваш смак:

З фахівцем нашої компанії Ви можете створити ексклюзивний дизайн на основі Вашого інтер'єру і побажань. Для наших клієнтів ми безкоштовно розробляємо 3D модель їх майбутніх меблів.

About Us 5

Гарантія:

Надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування корпусних меблів, а також необхідну інформацію про виріб і поради щодо правильного догляду.

About Us 6

Безкоштовні консультації:

Якщо Ви не можете визначитися, які саме меблі підійде Вашому приміщенню або ви тільки плануєте ремонт, і Вам необхідна консультація фахівця, ми із задоволенням вам допоможемо.

About Us 7

Співробітники, як основа компанії:

Компанія має потужний інтелектуальний ресурс. Ми пишаємося тим, що зібрали команду професійних технологів і відповідальних майстрів, які мають профільну освіту та великий досвід роботи.

About Us 8

Безпека:

Для запобігання неприємних ситуацій, ми основним принципом вибираємо безпеку, тому уважні до деталей. Наприклад, для закріплення важких навісних тумб ми використовуємо тільки спеціалізовані підвіси.