На сьогоднішній день шафа-купе є одним з найпоширеніших видів меблів не тільки в квартирах, але і в офісах. Компактні, зручні і, головне, місткі - ось основні характеристики, завдяки яким вони знаходили всенародну любов.

Які ж матеріали для шафи використовуються при їх виготовленні? Основним "будівельним матеріалом" внутрішнього вмісту є високоякісний ДСП, який відповідає всім правилам безпеки і стандартам якості. При цьому використовуються плити товщиною 8 мм, 16 мм і 25 мм. Дерево-стружкові матеріали, оброблені за спеціальною технологією, стійкі до механічних впливу і вологи, при цьому вони не виділяють шкідливого формальдегіду і не мають специфічного запаху. Широка колірна гамма дозволяє підібрати шафу-купе під будь-який інтер'єр і стилістику приміщення. Такі матеріали можна використовувати навіть в дитячих кімнатах, не побоюючись того, що вони негативно позначаться на здоров'ї дитини.

Шафа з ДСП від компанії "Філософія Комфорту" володіє прекрасними експлуатаційними характеристиками, що гарантує довгий термін служби і бездоганну якість.