Content Image
Київський міжнародний меблевий форум (KIFF)
В рамках Київського міжнародного меблевого форуму (KIFF) з 09 по 12 березня 2016 р були представлені нові колекції кухонних меблів від провідних виробників Італії, інших зарубіжних і українських виробників, а також фасади, комплектуючі та фурнітура. Це єдина в Україні спеціалізована виставка, на якій можна побачити повний спектр дизайн-трендів сучасної кухні.

Дізнатися більше

Content Image
Поради з вибору меблів
Всім відомо, що виконаний ремонт та дизайнерське планування вітальні кімнаті - це ще тільки половина справи. Після завершення ремонту на вас чекає ще одне важливе і цікаве заняття, таке, як вибір і розстановка меблів у новому приміщенні.

Дізнатися більше

Content Image
Виготовлення шафи-купе
На сьогоднішній день шафа-купе є одним з найпоширеніших видів меблів не тільки в квартирах, але і в офісах. Компактні, зручні і, головне, місткі - ось основні характеристики, завдяки яким вони знаходили всенародну любов.

Дізнатися більше

Content Image
Які бувають гардеробні кімнати?
Гардеробна кімната - мрія будь-якої жінки! І це не дивно, оскільки в ній легко можна розмістити не тільки одяг і взуття, а й постільну білизну, рушники та інші господарські дрібниці.

Дізнатися більше

Content Image
Чому ми використовуєм фурнітуру австрійської фірми Blum?
Дуже важливо щоб кухня служила довгі роки, а фурнітура Blum розрахована на весь термін служби меблів. Вона здатна забезпечити комфорт під час перебування на кухні.

Дізнатися більше

Content Image
Які матеріали для меблів вважаються кращими?
В якості сполучного речовини останнім часом стали використовуватися небезпечні компоненти для здоров'я, як дорослого, так і дитини, наприклад, це можуть бути формальдегідні смоли.

Дізнатися більше